Mráz M. (Lauko R.)

Lauko R. (-)

Vylúčenia: 1:0, Oslabovky: 0:0, Presilovky: 0:0

Komentár k zápasu:

Vzájomná bilancia oboch tímov hovorila v prospech Delfákov, posledné dva vzájomné zápasy vyhrali Bobří Banda, ktorí avizovali pred sezónou útok na titul. Prvý zápas začali lepšie hráči Bobří Bandy, keď skóre otvoril v tretej minúte Šebeštyén. Bolo to prvýkrát v tejto sérii a (bohužial pre Bobří Bandu) aj poslednýkrát, kedy Bobří Banda vyhrávala. Ešte si totiž ani nestihli užiť pocit z náskoku a o 6 sekúnd po rozohraní Delfáci vyrovnali. O ďaľších 50 sekúnd už Delfáci otočili skóre vo svoj prospech vďaka Srnovi. Odvtedy sa už Bobří Bande nepodarilo v tomto zápase dotiahnuť na svojho súpera. Ten postupne zvyšoval náskok a skóre po prvej tretine sa ustálilo na 1:5 pre Delfákov. Druhú tretinu začali opäť lepšie červení, ktorých do zápasu vrátil dvomi gólmi ich najlepší strelec zo základnej časti Marek Marko. Delfáci však nenechali nič na náhodu a opäť zvýšili na rozdiel 3 gólov. Z tempa ich nevyviedlo ani ďaľšie zníženie skóre. Naopak, zápas s prehľadom kontrolovali až do konca. Konečné skóre sa nakoniec zastavilo na 12:6 pre belasých. Víťazom opäť dokonale zabrala útočná dvojka Palonder (3+5) a Kollár (3+1), ktorím tento raz výborne sekundovali aj netradiční strelci Šutý (2+1) a Klimovský (2+0).