Hess S. (Ivan L.)
Trajteľ J. (-)

Vylúčenia: 0:0, Oslabovky: 0:0, Presilovky: 0:0

Komentár k zápasu:

Keďže Crazy Oranges nevyužili šancu po vydretom zaslúženom víťazstve v prvom zápase a výbornej prvej tretine v tom druhom, svojej šance sa chopili hráči Dobre No a vynútili si rozhodujúci zápas. Zrazu mali jednoznačnú výhodu, nakoľko aj keď hráči Crazy Oranges neboli v zlej fyzickej kondícii, predsalen odohrať 3 tak ťažké zápasy v rade a ustáť to o piatich hráčoch v poli bola nadľudská úloha. To sa v tomto treťom zápase prejavilo naplno a Dobre No is od začiatku kontrolovalo celý zápas. V prvej tretine sa dvakrát presadil domáci Šivo a výrazne tak znížil šancu súpera na dobrý výsledok. Ten sa síce snažil, ďaľšie góly v tej tretine už nedostal, ale ani nedal a tak sa šlo na prestávku za stavu 2:0 pre domácich. Tí si v druhej tretine svoj náskok nielenže ustrážili, ale dokonca ho po 3 zásahoch Jakuba Fazekaša a po jednej trefe Mira Suchanského zvýšili na priepastných 6 gólov, pričom si stále držali čisté konto. O to ich na začiatku poslednej tretiny v tejto sezóne obral Laci Ivan a iskierku nádeje sa snažil vykresať svojím gólom aj Jany Trajteľ. Dobre No však nič nenechali na náhodu a nepripustili žiadne dramatickú zápletku. Do konca stretnutia sa ešte 2x presadil Tado Fazekaš a po jednom zásahu si pripísali Jakub Fazekaš a Eťa Henželová, ktorá tak uzavrela skóre celej sezóny. Dobre No týmto víťazstvom obhájili titul po celkom jednoznačnej sezóne. Na ceste za obhajobou nakoniec zaváhali len jedinýkrát a tak zaslúžene získali titul. Crazy Oranges im boli vo finále dôstojným partnerom, bohužiaľ im oklieštená zostava nedovolila uhrať lepší výsledok.
Crazy Oranges nemusia smútiť aj keď mali šancu na víťazstvo, no po zbabranom úvode sezóny by na nich asi nikto nevsadil a aj druhé miesto je pekné umiestnenie (aj keď všetci vieme, že tam hrajú maximalisti a určite boli veľmi sklamaní). Tímu Dobre No gratulujem k úspešnej obhajobe titulu a sám som zvedavý čo nám predvedú budúcu sezónu. Žeby to bol zlatý hetrik?