PLAY OFF - O 3. MIESTO (odveta) 13.6.2015 Začiatok: 9:40 Rozhodcovia: Trajteľ J.

Komentár k zápasu:

Odvetu začali lepšie Delfáci, ktorí sa v prvej tretine dostali do dvojgólového vedenia. Bobří Bande sa podarilo vyrovnať na začiatku druhej tretiny dvoma rýchlymi gólmi. Na čo však belasí odpovedali znovu dvoma gólmi. Aj vďaka vylúčeniu belasého kapitána sa ešte v druhej tretine podarilo Bobří Bande vyrovnať a tak tímy nastúpili do poslednej časti za stavu 4:4. Obraz hry sa príliš nezmenil. Delfáci vsietili ďaľší gól a Bobří Banda odpovedala rovnakým metrom. Keď ale strelili Delfáci ďaľšie dva góly, zdalo sa, že je o všetkom rozhodnuté. No potom prišla posledná minúta a súboj vygradoval do riadnej drámy. Najskôr 53 sekúnd pred koncom červení znížili a po následnom vylúčení Lehockého dokonca prostredníctvom Šebeštyéna vyrovnali. Obaja aktéri si ale tesne pred koncom vymenili úlohy a tentoraz Lehocký potrestal vylúčenie Šebeštyéna (mimochodom za rovnaký priestupok) a desať sekúnd pred koncom rozhodol o tesnom víťazstve Delfákov 8:7. Delfáci tak skončili na treťom mieste, čiže oproti minulej sezóne si o jedno miesto pohoršili. Bobří Banda tak smolne "obhájili" štvrtú priečku z minulého roku, aj keď po základnej časti skončili na druhom mieste.