Baláž K. (sekanie - 2 min.)

Drozdík T. (Daniel M.) PH

Vylúčenia: 1:1, Oslabovky: 0:0, Presilovky: 0:1

Komentár k zápasu:

Zápas sa začal a celý jeho úvod sa niesol v pomalom tempe. Bobří Banda síce zastala svoju rolu favorita, keď vsietili úvodný gól, no ďalej sa v úvodnom dejstve nič vážne nedialo. Napokon Bobří Banda skórovala aj druhý aj tretí krát, a odpovedať skúsil Samo Haszicz, no jeho strela sa odrazila od tyčky. V druhej tretine už bobrie srdce začalo biť a prejavilo sa to aj na skóre. Samo Haszicz znížil, no v 17. minúte bolo skóre už 6:1. Hráči ŠK Fair Levice však tromi gólmi v priebehu dvoch minút zápas zdramatizovali a po 2. tretine svietilo skóre 7:4. Bobří Banda si v tretej tretine vedenie postrážila a zvíťazila v pomere 9:5. Hráč s netradičným číslom 0 – Tomáš Drozdík, sa za hostí prezentoval hattrickom, avšak v konečnom dôsledku to jeho tímu nepomohlo.