Ivan L. (Siracký L.)

Siracký L. (Greksa J.)

Vylúčenia: 2:0, Oslabovky: 0:0, Presilovky: 0:2

Komentár k zápasu:

Celý zápas sa hral vo veľmi rýchlom tempe. 2:19 padol prvý gól zápasu v sieti ŠK Fair Levice....ako inak, nesmel pri ňom chýbať skvelý Laci Ivan.
V určitých chvíľach tiekli nervy na oboch stranách. Aj keď Crazy Oranges boli horúcimi kandidátmi na víťazstvo, jednoznačne môžeme povedať, že hráči ŠK Fair Levice bojovali celý zápas čo im pľúca stačili, ale v prvej tretine sa hneď prebudil Laci Ivan, ktorý sa zapísal v tejto tretine do štatistík hneď 7-krát (2 góly a 5 asistencií). V prvej tretine sme videli aj vylúčenie na strane ŠK Fair Levice, ktoré hneď na začiatku potrestal protihráč. Hráčom ŠK Fair Levice neostávalo nič iné ako zobrať si oddychový čas. Prvá tretina skončila v pomere 0:8 pre Crazy Oranges. ŠK Fair nevyužili výhodu malého počtu hráčov a zastupujúceho brankára Oranges.
V druhej tretine sa prekvapujúco presadil hráč ŠK Fair Kristián Baláž, ktorý prekonal brankára súpera. V druhej tretine prišlo aj druhé vylúčenie na strane ŠK Fair, za veľký počet hráčov na ihrisku, ktoré po 20 sekundách využil Laci Ivan.
Zápas sa skončil konečným skóre 2:14.