Belluš J. (Šajben R.)

Šivo T. (Littva J.)

Vylúčenia: 1:0, Oslabovky: 0:0, Presilovky: 0:1

Komentár k zápasu:

V druhom zápase to bola divoká prestrelka oboch tímov s rodielnymi tretinami. Hoci sa v prvej tretine ako prví presadili hostia z Dobre No gólom Belluša, domáci vápätí odpovedali 6 gólmi v rade a získali pohodlný 5 gólový náskok, keď sa gólovo presadili 3x Hess, 2x Ivan a 1x Trajteľ. Ten pridal ešte aj 3 asistencie. Zdalo sa, že týmto gólostrojom by mohli Crazy Oranges nalomiť sebavedomie obhajcov titulu. Opak však bol pravdou. Dobre No sa len poriadne nasr... (-dili). Na zníženie Littvu ešte síce reagoval Kubo Greksa gólom, ale to len naštartovalo parný valec ktorý odštartoval gól Šajbena a po prestávke pokračovali postupne Littva, Šajben, Fazekaš J., Littva, Greksa D., Littva a Fazekaš T. Iskierku nádeje ešte vykresal pre domácich Jany Trajteľ, ktorý znížil na 8:10, ale vzápätí skóroval Šivo, ktorý tím posilnil pred touto sezónou. Poslednú šancu urobiť ešte niečo s výsledkom však premrhal kapitán domácich Ivan, ktorý sa nechal vylúčiť za narazenie pred koncom druhej tretiny. Na začiatku tej tretej totiž Dobre No presilovku využili, keď im unavení a oslabení domáci už nemohli viac odporovať. Svoju hernú prevahu pretavili hostia ešte do dvoch gólov a obrat už nepriniesli ani gólové zníženia Ivana a Trajteľa. Dobre No si tak po víťazstve 14:10 vynútili rozhodujúci tretí zápas, v ktorom sa už muselo rozhodnúť o majstrovi.