NOVINKY 2018/2019

NOVINKY <21.11.2018>
AKTUALIZÁCIA
Konečne boli aktualizované štatistiky, tabuľky ako i výsledky a detaily zápasov. Ako novinka bola pidaná štatistika brankárov. Keďže sa nezbierajú údaje o počte striel, ani o počte odchytaných minút, tak brankárov vyhodnocujem podľa priemerného počtu inkasovaných gólov na zápas a podľa podielu víťazstiev k celkovému počtu odchytaných zápasov. Svoje názory môžete písať sem.
Šahy Flamingos <17.10.2018>
NA SLOVÍČKO, PÁN KAPITÁN
Posledný z radu nováčikov bol vyspovedaný kapitán tímu ŠAHY FLAMINGOS, Ricardo Bolemant.
 
Arch Enemies <17.10.2018>
NA SLOVÍČKO, PÁN KAPITÁN
Tretí v poradí je zakladateľ tímu ARCH ENEMIES, Roman Kubica.
 
weKings <17.10.2018>
NA SLOVÍČKO, PÁN KAPITÁN
Ďalší na rane je kapitán tímu weKings Matejom Kvočkom.
 
Vlci <17.10.2018>
NA SLOVÍČKO, PÁN KAPITÁN
V tejto rubrike vám prinesieme rozhovory s kapitánmi jednotlivých tímov, ktoré boli zverejnené už skôr na facebookovej stránke LFL. Ako prvý bol vyspovedaný kapitán tímu VLCI, Michal Lehocký.
 
Štart novej sezóny <22.9.2018>
SEZÓNA 2018/2019 ZAČÍNA
Nová sezóna LFL odštartuje už čoskoro. Nový formát, nové tímy, noví hráči. Ďalší zo zakladajúcich tímov sa vytratil z mapy LFL a tak zostal už len posledný pôvodný, no zato najúspešnejší tím a to Dobre No. Prvýkrát bude v LFL hrať až 10 tímov. "Božemôj, co nás to len čaká!" Svoj premiérový titul budú obhajovať červené hviezdy zo Zlatých Moraviec. Postará sa niektorý z nových tímov o zvýšenie konkurencie alebo sa o titul opäť pobijú Danfoss Red Stars s Dobre No?
Registrácia tímov 2018/2019 <10.9.2018>
REGISTRÁCIA TÍMOV PRE SEZÓNU 2018/2019
OMG! Viem, že práve Ty si ten mačo, čo fičí na škole a celý voľný čas sa učí. Viem, že si najlepší v dote 2 a na CSku všetkých vystrieľaš. S kamošmi v bare vypiješ aj fľašu Jacka. A nikto Ťa nepredbehne v útoku na chladničku. Čiluješ pred telkou a v hlave ti beží celý jej program. Áno, Ty si ten hustý týpek alebo cool babenka, čo ho/ju všetci žerú!
No ak si pán, tak to dáš a regneš sa tutok na náš florec. A tu sa môžeš učiť nové triky, pri ktorých babenky len zhýknu, vystrieľaš si trofeje a vypiješ pohár slávy do dna. Tu si môžeš vyskúšať, či si naozaj najrýchlejší. Telku zvládne každý noob. Ale toto dá len ozajstý pán.

Čas máš ešte chvíľu

Registračný formulár na našej stránke alebo prostredníctvom e-mailu na b.zsigmondova@gmail.com kde získaš aj bližšie informácie.
created by Romy ..:: 2018 ::..